Powiększanie ust

Z wiekiem skóra traci naturalny kwas hialuronowy, który odpowiada za utrzymanie prawidłowego stopnia nawilżenia w naskórku. Również usta tracą naturalny kwas hialuronowy co objawia się pojawieniem  pierwszych zmarszczek, wysuszeniem i zmniejszeniem ich objętości.
Zabieg powiększania i modelowania ust polecany jest dla osób, które dostrzegają problem zbyt małych lub asymetrycznych ust. Wstrzykiwany preparat jest na bazie kwasu hialuronowego najwyższej jakości, który zapewnia natychmiastowy i bardzo naturalny efekt korekcji, utrzymujący się ok. dwunastu miesięcy.

Ostatnie lata to ogromny wzrost zainteresowania zabiegami związanymi z poprawą kształtu oraz powiększeniem ust. Pacjentki mają do wyboru szeroką gamę preparatów, które w rękach doświadczonego specjalisty gwarantują pełne powodzenie.
Usta człowieka są niezwykle delikatną i ważną częścią twarzy człowieka. Codziennie staramy się, by były piękne i ponętne-kremujemy, nabłyszczamy, malujemy szminką. Wiele z nas chciałoby aby były pełniejsze, bardziej wyraziste. Człowiek rodzi się z małymi i cienkimi ustami, które ciężko jest skorygować makijażem. Mamy prawo wyglądać pięknie i estetycznie, zwłaszcza jeśli dzięki dzisiejszej technice jest to bardzo łatwe do osiągnięcia. Dziś każda z nas może zbliżyć swoje usta do ideału.
Modelowanie ust nie jest zabiegiem prostym, ponieważ każde usta są wyjątkowe. Wymagają innego modelowania, podkreślenia innych części. Na szczęście wprawna ręka doświadczonego lekarza może spełnić najbardziej wyszukane oczekiwania.
Starzenie się powoduje utratę jędrności warg. Usta odwadniają się, skóra staje się cienka i ulega wysuszeniu, kontur ust "rozmywa się". Najnowsze możliwości wypełniania ust obejmują: podkreślenie konturu, wypełnienie objętości, wyrównanie symetrii zarówno góra dół jak i obustronnie, podkreślenie tak zwanego łuku kupidyna, podniesienie kącików lub redukcję cienia w kącikach ust.